Sziasztok, Csak összegyűltünk a mai focira, ez úton is köszönöm Dudás Zolinak, hogy szerzett még embert, így egy jó meccset tudtunk játszani! Akik megjelentek remélem jól érezték magukat, a többieket pedig továbbra is várjuk, jelentkezzetek bátran! A következő időpont 07.15. Hétfő 16:30. Nextcloud-on fent vannak az ehavi időpontok, lehet jelentkezni. Szokásos infók:
Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót Focicipő: terem focicipő (esetleg enyhébb műfüves (TF)) vagy olyan edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni Helyszín: Szembe a KFKI sporttelepen, jó idő esetén kint füvön, rossz idő esetén fedett sátorba műfüvön fogunk játszani. Időtartam: 1 óra.
Jelentkezésed továbbra is megírhatod mailben, vagy itt leadhatod: https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/8GQzuobm
Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána tudsz szavazni. (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa) Ui.: A nextcloud-os jelentkezések bejelentkezés után módosíthatók változás esetén, illetve oda is tudsz kommentelni.
Üdv, Karcsi
participants (1)
-
Böschatt Károly