Sziasztok, Jövőheti foci 09.20. Hétfő 16:30. *Hétvégére és hétfőre kivételesen nem mond esőt, így kint tudunk játszani. Aki tud jönni jelezze nextcloudon: *https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/8GQzuobm *Ha még is rossz időt fogunk ki akkor sajnos elmarad, a fedett még... zárva.* Szokásos infók:
Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót Focicipő: terem focicipő (esetleg enyhébb műfüves (TF)) vagy olyan edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni Helyszín: Szembe a KFKI sporttelepen, jó idő esetén kint füvön, rossz idő esetén fedett sátorba műfüvön fogunk játszani. Időtartam: 1 óra.
Jelentkezésed megírhatod mailben, vagy itt leadhatod: https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/8GQzuobm
Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána tudsz szavazni. (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa) Ui.: A nextcloud-os jelentkezések bejelentkezés után módosíthatók változás esetén, illetve oda is tudsz kommentelni.
Üdv, Karcsi
Sziasztok, Egyelőre nem esik és úgy tűnik ez mára így is marad, gyertek focizni! MA 16:30-kor találkozunk a sportpályánál, remélem megleszünk elegen! Üdv, Karcsi On 20/09/2024 12:55 pm, Böschatt Károly wrote:
Sziasztok,
Jövőheti foci 09.20. Hétfő 16:30.
*Hétvégére és hétfőre kivételesen nem mond esőt, így kint tudunk játszani. Aki tud jönni jelezze nextcloudon: *https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/8GQzuobm
*Ha még is rossz időt fogunk ki akkor sajnos elmarad, a fedett még... zárva.*
Szokásos infók:
Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót Focicipő: terem focicipő (esetleg enyhébb műfüves (TF)) vagy olyan edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni Helyszín: Szembe a KFKI sporttelepen, jó idő esetén kint füvön, rossz idő esetén fedett sátorba műfüvön fogunk játszani. Időtartam: 1 óra.
Jelentkezésed megírhatod mailben, vagy itt leadhatod: https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/8GQzuobm
Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána tudsz szavazni. (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa) Ui.: A nextcloud-os jelentkezések bejelentkezés után módosíthatók változás esetén, illetve oda is tudsz kommentelni.
Üdv, Karcsi
_______________________________________________ Foci mailing list --foci@lists.ek-cer.hu To unsubscribe send an email tofoci-leave@lists.ek-cer.hu
participants (1)
-
Böschatt Károly