Sziasztok, *Szezon nyitás 06.16. Hétfő 16:30. Ahogy tavaly most is Remreddel közösen, remélem leszünk elegen!* *Jelentkezni itt lehet:* https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/DKLGjaYA *Ha rossz időt fogunk ki, vagy ha előző nap felázott a pálya, akkor sajnos elmarad, a fedettet nem adják oda.* Szokásos infók:
Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót Focicipő: terem focicipő (esetleg enyhébb műfüves (TF)) vagy olyan edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni Helyszín: Szembe a KFKI sporttelepen, kint füvön. Időtartam: 1 óra.
Jelentkezésed megírhatod mailben, vagy itt leadhatod: https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/DKLGjaYA
Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána tudsz szavazni. (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa) Ui.: A nextcloud-os jelentkezések bejelentkezés után módosíthatók változás esetén, illetve oda is tudsz kommentelni.
Üdv, Karcsi
participants (1)
-
Böschatt Károly