14 Jun
2025
14 Jun
'25
7:48 a.m.
Sziasztok, Hétfőn egyelőre úgy tűnik nem lesz tömeg. Természetesen aki még tud jöjjön! Ha tudtok esetleg még hívni embert ne fogjátok vissza magatok! Felszerelés hétfőn ne maradjon otthon! :) Jó hétvégét! Üdv, Karcsi