28 Jul
2025
28 Jul
'25
12:02 p.m.
Sziasztok, Bár Zolival beszéltem, úgy tűnik fentebb más véleményen voltak, de legalább szóltak:
Kedves Károly! Kedves István!
Sajnálom, de a mai focit le kell mondjuk. A fű épségben tartása érdekében a tegnapi és mai esőre hivatkozva nem lehet a fűre menni. Előző levélben is említettem, hogy eső esetén sajnos nem lehet használni a pályát, illetve a fedett pályát sem.
Köszönjük megértésüket! Üdvözlettel:
*Hosszúné Vörös Bettina *Ingatlangazdálkodó
KFKI Üzemeltető Kft. 1121 Budapest, Konkoly Thege M. út 29-33. Mobil: +36 70 948 2811
Így a mai foci sajnos elmarad! Üdv, Karcsi