Ne keress összefüggést. Tavaly én még kerestem, nem éri meg, idegeskedtem ezen eleget. Idén már elengedtem... Üdv, Karcsi On 28/07/2025 15:29, szabo.balazs@ek.hun-ren.hu wrote:
Hát ez ennél szárazabb nehezen lehetne...
Balázs
On 2025-07-28 12:02, Böschatt Károly wrote:
Sziasztok,
Bár Zolival beszéltem, úgy tűnik fentebb más véleményen voltak, de legalább szóltak:
Kedves Károly! Kedves István!
Sajnálom, de a mai focit le kell mondjuk. A fű épségben tartása érdekében a tegnapi és mai esőre hivatkozva nem lehet a fűre menni. Előző levélben is említettem, hogy eső esetén sajnos nem lehet használni a pályát, illetve a fedett pályát sem.
Köszönjük megértésüket! Üdvözlettel:
Hosszúné Vörös Bettina Ingatlangazdálkodó
KFKI Üzemeltető Kft. 1121 Budapest, Konkoly Thege M. út 29-33. Mobil: +36 70 948 2811 Így a mai foci sajnos elmarad!
Üdv, Karcsi _______________________________________________ Foci mailing list -- foci@lists.ek-cer.hu To unsubscribe send an email to foci-leave@lists.ek-cer.hu