Sziasztok! Én tudok jönni! Tamás On 2024-06-25 11:32, Böschatt Károly wrote:
Sziasztok,
Remélem még gyűlünk, de addig is, hogy focizzunk, szerintem hétfőn működhetne egy foci a Remredesekkel, remélhetőleg jobban, mint az legutóbb összejött.
Infók:
Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót Focicipő: terem focicipő vagy olyan edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni Még nem tudom, hogy kint vagy a sátorban fogunk tudni játszani. 16:30-as kezdéssel hétfő kinek lenne megfelelő?
Időtartam 1 óra.
Jelentkezésed megírhatod mailben, vagy itt leadhatod: https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/8GQzuobm
Ha működik akkor ezt a nextcloud pollt bővíteném, átláthatóbb.
Megfelelő létszám esetén természetesen rendeznénk Remred-es csapattól függetlenül. Ehhez korábban létrehoztam egy pollt, hogy be tudjuk lőni a legoptimálisabb heti időpontot. Aki még nem találkozott vele vagy módosítana rajta, itt tudja kitölteni:
https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/NfUe0vAk
Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána tudsz szavazni. (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa)
Üdv, Karcsi _______________________________________________ Foci mailing list -- foci@lists.ek-cer.hu To unsubscribe send an email to foci-leave@lists.ek-cer.hu