Sziasztok, Remélem még gyűlünk, de addig is, hogy focizzunk, szerintem hétfőn működhetne egy foci a Remredesekkel, remélhetőleg jobban, mint az legutóbb összejött. Infók:
Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót Focicipő: terem focicipő vagy olyan edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni Még nem tudom, hogy kint vagy a sátorban fogunk tudni játszani.
*16:30-as kezdéssel hétfő kinek lenne megfelelő?* Időtartam 1 óra. Jelentkezésed megírhatod mailben, vagy itt leadhatod: https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/8GQzuobm Ha működik akkor ezt a nextcloud pollt bővíteném, átláthatóbb. Megfelelő létszám esetén természetesen rendeznénk Remred-es csapattól függetlenül. Ehhez korábban létrehoztam egy pollt, hogy be tudjuk lőni a legoptimálisabb heti időpontot. Aki még nem találkozott vele vagy módosítana rajta, itt tudja kitölteni: https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/NfUe0vAk
Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána tudsz szavazni. (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa)
Üdv, Karcsi