Sziasztok, *Jövőheti foci 07.29. Hétfő 16:30. **Nextcloud-ra feltettem az augusztusi időpontokat is, lehet jelentkezni.* https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/8GQzuobm Szokásos infók:
Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót Focicipő: terem focicipő (esetleg enyhébb műfüves (TF)) vagy olyan edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni Helyszín: Szembe a KFKI sporttelepen, jó idő esetén kint füvön, rossz idő esetén fedett sátorba műfüvön fogunk játszani. Időtartam: 1 óra.
Jelentkezésed megírhatod mailben, vagy itt leadhatod: https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/8GQzuobm
Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána tudsz szavazni. (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa) Ui.: A nextcloud-os jelentkezések bejelentkezés után módosíthatók változás esetén, illetve oda is tudsz kommentelni.
Üdv, Karcsi