Sziasztok, Ma úgy tűnik jó időnk lesz, ha derült égből egyszer csak nem kezd esni akkor pályára is engednek lépni! 5 fele számítunk mindenkire aki tud jönni! Nextcloudon fent vannak augusztusig az időpontok, lehet jelentkezni! Ezúton is köszönöm azoknak akik előre már jelentkeztek! Így legalább látom melyik héten kell toboroznom az energiausers-en, az üzemi tanácsnak szerintem már úgy is hiányzom. Szokásos infók:
Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót Focicipő: terem focicipő (esetleg enyhébb műfüves (TF)) vagy olyan edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni Helyszín: Szembe a KFKI sporttelepen, kint füvön. Eső esetén elmarad. Időtartam: 1 óra. Hétfőnként 17:00-18:00 Jelentkezésed megírhatod mailben, vagy itt leadhatod: https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/DKLGjaYA Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána tudsz jelentkezni időpontokra. (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa) Ui.: A nextcloud-os jelentkezések bejelentkezés után módosíthatók változás esetén, illetve oda is tudsz kommentelni. Várunk mindenkit!
Üdv, Karcsi