Sziasztok, *VÁLTOZÁS az eddig menetrendhez képest: Fixen a fedett műfüves sátorba tudunk csak játszani. Az Üzemeltető számára sajnos lehetetlen annak a megoldása, hogy jó idő esetén kint, rossz idő esetén bent játszhassunk. **Hétfő óta vívunk Istvánnal közösen az Üzemeltetővel, de egyelőre hiába. * *Jövőheti foci 08.12. Hétfő 16:30. **Kezd alakulni a társaság, 16 fő részvételével ez új rekord, reméljük 10 felett tudjuk tartani a létszámot. **Jelentkezzetek a jövőhetire, utána úgy is sajnos egy hétfő (08.19.) kimarad. Még nem állunk túl jól, de remélem a szabadságolások ellenére leszünk elegen.* Szokásos infók:
Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót Focicipő: terem focicipő (esetleg enyhébb műfüves (TF)) vagy olyan edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni Helyszín: Szembe a KFKI sporttelepen, jó idő esetén kint füvön, rossz idő esetén fedett sátorba műfüvön fogunk játszani. Időtartam: 1 óra.
Jelentkezésed megírhatod mailben, vagy itt leadhatod: https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/8GQzuobm
Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána tudsz szavazni. (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa) Ui.: A nextcloud-os jelentkezések bejelentkezés után módosíthatók változás esetén, illetve oda is tudsz kommentelni.
Üdv, Karcsi