A Mai esőre hivatkozva nem mehetünk. Vigyázni kell a drága gyepszőnyegre. Lehet, hogy most száraz, de ha esik akkor vizes lesz. Sajnos tényleg ne keress ebben logikát 🙁 ________________________________ Feladó: szabo.balazs@ek.hun-ren.hu <szabo.balazs@ek.hun-ren.hu> Elküldve: 2025. július 28., hétfő, 15:29 Címzett: Böschatt Károly <boschatt.karoly@ek.hun-ren.hu> Másolatot kap: foci@lists.ek-cer.hu <foci@lists.ek-cer.hu> Tárgy: [Foci] Re: Mai foci lefújva Hát ez ennél szárazabb nehezen lehetne... Balázs On 2025-07-28 12:02, Böschatt Károly wrote:
Sziasztok,
Bár Zolival beszéltem, úgy tűnik fentebb más véleményen voltak, de legalább szóltak:
Kedves Károly! Kedves István!
Sajnálom, de a mai focit le kell mondjuk. A fű épségben tartása érdekében a tegnapi és mai esőre hivatkozva nem lehet a fűre menni. Előző levélben is említettem, hogy eső esetén sajnos nem lehet használni a pályát, illetve a fedett pályát sem.
Köszönjük megértésüket! Üdvözlettel:
Hosszúné Vörös Bettina Ingatlangazdálkodó
KFKI Üzemeltető Kft. 1121 Budapest, Konkoly Thege M. út 29-33. Mobil: +36 70 948 2811 Így a mai foci sajnos elmarad!
Üdv, Karcsi _______________________________________________ Foci mailing list -- foci@lists.ek-cer.hu To unsubscribe send an email to foci-leave@lists.ek-cer.hu