26 Sep
2025
26 Sep
'25
8:23 a.m.
Sziasztok, Mivel az időjárás kb. bemondta, hogy ettől a héttől tél lesz, így ezt a szezont kénytelenek leszünk lezárni. A fedettet továbbra se bérelhetjük, így sajnos legjobb esetben is csak jövőre lesz lehetőségünk újra együtt focizni. Üdv, Karcsi