Sziasztok, Megvolt az idei év első EK-Remred/István focija. Kiskapura elegen voltunk, ezúton is köszönöm azoknak akik eljöttek, remélem mindenki jól érezte magát! Jövő hétre már szebb a létszám, jó lenne tartani legalább 8-10 főt hetente. Ezért is Ti is marketingeljétek kollégáitoknak. Az időpontokat felvettem augusztusig, tudtok előre jelentkezni: https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/DKLGjaYA
Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána tudsz szavazni. (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa) Ui.: A nextcloud-os jelentkezések bejelentkezés után módosíthatók változás esetén, illetve oda is tudsz kommentelni.
Szokásos infók:
Helyszín: Szembe a KFKI sporttelepen, jó idő esetén kint füvön, *rossz idő esetén elmarad, nem adják oda a fedett pályát!* Időtartama 1 óra, hétfőnként 16:30-18:00 között. Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított. Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót Focicipő: terem focicipő (esetleg enyhébb műfüves (TF)) vagy olyan edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni
A 16:30-as érkezéshez annyit tennék hozzá, hogy aki teheti, 16:00-tól lassan nyugodtan át lehet jönni. Ha valamivel korábban kezdjük el az nem baj, úgy is fel kell pakolni a pályát, de a focipálya bérlés végét (18:00) nagyon nézik. Hétfőre egyelőre jó időt mondanak, így remélem hétfő délután minél többen találkozunk a pályán! Üdv, Karcsi
participants (1)
-
Böschatt Károly