Sziasztok, Üdvözlet a Remred-es focizni egyelőre csak vágyó kollégáknak! Ha a Microsoft és István is úgy akarja, akkor már Ti is kapjátok az EK-s foci lista leveleit. Remélem más már nem is hiányzott, hogy hétfőn ne csak István képviselje a Remred-et, várunk Titeket is! Szokásos infók:
Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót Focicipő: terem focicipő (esetleg enyhébb műfüves (TF)) vagy olyan edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni Helyszín: Szembe a KFKI sporttelepen, kint füvön. Időtartam: 1 óra.
Jelentkezésed megírhatod mailben, vagy itt leadhatod: https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/DKLGjaYA
Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána tudsz jelentkezni időpontokra. (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa) Ui.: A nextcloud-os jelentkezések bejelentkezés után módosíthatók változás esetén, illetve oda is tudsz kommentelni.
Szezonnyitón csak a kemény mag jelent meg, de jelentkezéseitek alapján a létszámmal most nem lesz gond. Egyelőre úgy tűnik jó időnk is lesz, úgyhogy hétfőn találkozzunk a pályán 16:00-tól már lehet is érkezni, melegíteni és nem utolsó sorban segíteni pályát felrakni, remélhetőleg 17:00-kor kezdünk legkésőbb. Felszerelés hétfőn ne maradjon otthon! 🙂 Jó hétvégét! Üdv, Karcsi
participants (1)
-
Böschatt Károly