Sziasztok, Nextcloud időpontok alapján nem leszünk sokan, sőt hétfőn még eső is várható, de lehet/reméljük csak estére ér ide. Fent vannak augusztusig az időpontok, jelöljétek mikor számíthatunk rátok! Szokásos infók:
Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót Focicipő: terem focicipő (esetleg enyhébb műfüves (TF)) vagy olyan edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni Helyszín: Szembe a KFKI sporttelepen, kint füvön. Eső esetén elmarad. Időtartam: 1 óra. Hétfőnként 17:00-18:00 Jelentkezésed megírhatod mailben, vagy itt leadhatod: https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/DKLGjaYA Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána tudsz jelentkezni időpontokra. (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa) Ui.: A nextcloud-os jelentkezések bejelentkezés után módosíthatók változás esetén, illetve oda is tudsz kommentelni.
Felszerelés hétfőn ne maradjon otthon, várunk mindenkit a szokásos időpontban! Ha az időjárás mégse engedi, természetesen küldök róla mailt hogy ha elmarad! Üdv, Karcsi
participants (1)
-
Böschatt Károly