Sziasztok! Gondolom nem vagyok vele egyedül, engem egész meglepett, hogy milyen jó időnk lett így délutánra. Most jövök a sportpályáról és egész szépen felszáradt a belső fele. *Gondnokkal beszéltem, egyelőre úgy áll, hogy tudunk menni.* *Úgyhogy ma 5kor várunk mindenkit!* Szokásos infók:
Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót Focicipő: terem focicipő (esetleg enyhébb műfüves (TF)) vagy olyan edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni Helyszín: Szembe a KFKI sporttelepen, kint füvön. Eső esetén elmarad. Időtartam: 1 óra. Hétfőnként 17:00-18:00 Jelentkezésed megírhatod mailben, vagy itt leadhatod: https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/DKLGjaYA Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána tudsz jelentkezni időpontokra. (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa) Ui.: A nextcloud-os jelentkezések bejelentkezés után módosíthatók változás esetén, illetve oda is tudsz kommentelni. Találkozzunk a pályán!
Üdv, Karcsi
Sziasztok! Hát én az elmúlt esetek tanulságaiból okulva nem hoztam cuccot. Most még este is esett az eső és mehetünk, míg máskor egy nappal korábbi zápor miatt nem… Sorry! Én ezen nem tudtam kiigazodni, majd talán legközelebb! Üdv, Balázs Szabó Balázs Utazási referens/Travel organizer <mailto:szabo.balazs@ek-cer.hu> szabo.balazs@ek.hun-ren.hu KFKI Campus, Building 6, 1st floor Finance Department Konkoly-Thege Miklos út 29-33 1121 Budapest, Hungary From: Böschatt Károly [mailto:boschatt.karoly@ek.hun-ren.hu] Sent: Monday, September 15, 2025 1:47 PM To: foci@lists.ek-cer.hu Subject: [Foci] Meglepi foci Sziasztok! Gondolom nem vagyok vele egyedül, engem egész meglepett, hogy milyen jó időnk lett így délutánra. Most jövök a sportpályáról és egész szépen felszáradt a belső fele. Gondnokkal beszéltem, egyelőre úgy áll, hogy tudunk menni. Úgyhogy ma 5kor várunk mindenkit! Szokásos infók: Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót Focicipő: terem focicipő (esetleg enyhébb műfüves (TF)) vagy olyan edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni Helyszín: Szembe a KFKI sporttelepen, kint füvön. Eső esetén elmarad. Időtartam: 1 óra. Hétfőnként 17:00-18:00 Jelentkezésed megírhatod mailben, vagy itt leadhatod: https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/DKLGjaYA Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána tudsz jelentkezni időpontokra. (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa) Ui.: A nextcloud-os jelentkezések bejelentkezés után módosíthatók változás esetén, illetve oda is tudsz kommentelni. Találkozzunk a pályán! Üdv, Karcsi
participants (2)
-
Böschatt Károly -
Szabó Balázs