Sziasztok! Gondolom nem vagyok vele egyedül, engem egész meglepett, hogy milyen jó időnk lett így délutánra. Most jövök a sportpályáról és egész szépen felszáradt a belső fele. *Gondnokkal beszéltem, egyelőre úgy áll, hogy tudunk menni.* *Úgyhogy ma 5kor várunk mindenkit!* Szokásos infók:
Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót Focicipő: terem focicipő (esetleg enyhébb műfüves (TF)) vagy olyan edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni Helyszín: Szembe a KFKI sporttelepen, kint füvön. Eső esetén elmarad. Időtartam: 1 óra. Hétfőnként 17:00-18:00 Jelentkezésed megírhatod mailben, vagy itt leadhatod: https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/DKLGjaYA Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána tudsz jelentkezni időpontokra. (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa) Ui.: A nextcloud-os jelentkezések bejelentkezés után módosíthatók változás esetén, illetve oda is tudsz kommentelni. Találkozzunk a pályán!
Üdv, Karcsi