Sziasztok,
Bár Zolival beszéltem, úgy tűnik fentebb más véleményen voltak, de
legalább szóltak:
> Kedves Károly!
> Kedves István!
>
> Sajnálom, de a mai focit le kell mondjuk. A fű épségben tartása
> érdekében a tegnapi és mai esőre hivatkozva nem lehet a fűre menni.
> Előző levélben is említettem, hogy eső esetén sajnos nem lehet
> használni a pályát, illetve a fedett pályát sem.
>
> Köszönjük megértésüket!
> Üdvözlettel:
>
> *Hosszúné Vörös Bettina
> *Ingatlangazdálkodó
>
> KFKI Üzemeltető Kft.
> 1121 Budapest, Konkoly Thege M. út 29-33.
> Mobil: +36 70 948 2811
>
Így a mai foci sajnos elmarad!
Üdv,
Karcsi