Sziasztok,
Mivel az időjárás kb. bemondta, hogy ettől a héttől tél lesz, így ezt a
szezont kénytelenek leszünk lezárni.
A fedettet továbbra se bérelhetjük, így sajnos legjobb esetben is csak
jövőre lesz lehetőségünk újra együtt focizni.
Üdv,
Karcsi
Sziasztok!
Gondolom nem vagyok vele egyedül, engem egész meglepett, hogy milyen jó
időnk lett így délutánra.
Most jövök a sportpályáról és egész szépen felszáradt a belső fele.
*Gondnokkal beszéltem, egyelőre úgy áll, hogy tudunk menni.*
*Úgyhogy ma 5kor várunk mindenkit!*
Szokásos infók:
> Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított
> Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót
> Focicipő: terem focicipő (esetleg enyhébb műfüves (TF)) vagy olyan
> edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni
> Helyszín: Szembe a KFKI sporttelepen, kint füvön. Eső esetén elmarad.
> Időtartam: 1 óra. Hétfőnként 17:00-18:00
Jelentkezésed megírhatod mailben, vagy itt leadhatod:
https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/DKLGjaYA
> Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy
> REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána
> tudsz jelentkezni időpontokra.
> (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa)
> Ui.: A nextcloud-os jelentkezések bejelentkezés után módosíthatók
> változás esetén, illetve oda is tudsz kommentelni.
Találkozzunk a pályán!
Üdv,
Karcsi
Sziasztok!
Csak emlékeztetőül:
Ma 5kor foci! Egyelőre szép időnk van.
Gyertek minél többen!
Szokásos infók:
> Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított
> Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót
> Focicipő: terem focicipő (esetleg enyhébb műfüves (TF)) vagy olyan
> edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni
> Helyszín: Szembe a KFKI sporttelepen, kint füvön. Eső esetén elmarad.
> Időtartam: 1 óra. Hétfőnként 17:00-18:00
Jelentkezésed megírhatod mailben, vagy itt leadhatod:
https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/DKLGjaYA
> Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy
> REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána
> tudsz jelentkezni időpontokra.
> (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa)
> Ui.: A nextcloud-os jelentkezések bejelentkezés után módosíthatók
> változás esetén, illetve oda is tudsz kommentelni.
Találkozzunk a pályán!
Üdv,
Karcsi
Sziasztok!
Kicsit megkésve de felvettem a szeptemberi időpontokat, lehet jelentkezni:
https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/DKLGjaYA
Reméljük jó időnk lesz!
Szokásos infók:
> Öltöző és zuhanyzási lehetőség biztosított
> Mindenki hozzon magával egy világos és egy sötét pólót
> Focicipő: terem focicipő (esetleg enyhébb műfüves (TF)) vagy olyan
> edző cipő amit nem sajnálsz szétrúgni
> Helyszín: Szembe a KFKI sporttelepen, kint füvön. Eső esetén elmarad.
> Időtartam: 1 óra. Hétfőnként 17:00-18:00
Jelentkezésed megírhatod mailben, vagy itt leadhatod:
https://nc.ek-cer.hu/index.php/apps/polls/s/DKLGjaYA
> Ha a rendszer nem jelentkeztetett be, akkor jobb felül van egy
> REGISTER/REGISZTRÁCIÓ gomb, majd Login/Bejelentkezés, utána
> tudsz jelentkezni időpontokra.
> (Talán/Alkalmanként megoldható)=Zárójeles (Pipa)
> Ui.: A nextcloud-os jelentkezések bejelentkezés után módosíthatók
> változás esetén, illetve oda is tudsz kommentelni.
Várunk mindenkit!
Üdv,
Karcsi